Drag
Sosyal Medya :

Hakkimizda

City Point Beach & Spa Hotel City Point Beach & Spa Hotel
City Point Beach & Spa Hotel City Point Beach & Spa Hotel
City Point Beach & Spa Hotel

Tatilin Didim Hali; City Point Beach & Spa Hotel

1950 yıllarda kültürel ve tarihi bir hazine üzerine kurulu Mezopotamya’da inşaat ve konaklama sektörü ile başladığımız yolculuğumuza Ege’nin gözde tatil beldelerinden Didim’de hizmete açtığımız City Point Beach & Spa Hotel ile devam etmekteyiz.

Geçmiş tecrübelerimizden, kültürel ve tarihi zenginliklerimizden aldığımız ilham ile Anadolu misafirperverliğini yansıtarak bölge turizmine yeni bir soluk getireceğiz.

Didim’in huzurlu havasının keyfini konforlu ve lüks tesisimizin tüm alanlarında çıkarabileceğiniz bir hizmet sunmak önceliğimizdir.

City Point Beach & Spa Hotel

Genel Bilgilendirme

City Point Beach & Spa Hotel, Ege Denizi’ni ve Altınkum Plajı’nı kucaklayan eşsiz bir manzaraya sahiptir. Altınkum Plajı’nda City Point Beach & Spa Hotel misafirleri için hazırlanmış olan alanda misafirlerimiz kendilerini özel issedebilirler.

Didim’in ünlü gece kulüpleri ve barlarına çok yakın bir mesafede olmak misafirlerimize hem otel aktivitelerinin hem de şehrin gece hayatının zevkini yaşama şansı sunmaktadır. Misafirlerimiz çocuklarını akşamları Mini Club personeline emanet ederek, sevdikleri ile birlikte Didim gecelerini keşfedebilir, diledikleri eğlenceğeyi deneyimleyebilirler.

City Point Beach & Spa Hotel
prev icon
next icon